Chceme dostat ověřené informace ke stále většímu počtu lidí. Stále jsme a chceme být výhradně skupina dobrovolníků a každá pomoc se nám hodí.

Finanční podpora

Abychom mohli zajistit bezchybné stránky, které snesou nápor uživatelů a dostali texty díky sociálním sítím i mezi ty, kteří o nás zatím neslyšeli, rozhodli jsme se založit transparentní účet. Přispět můžete jakoukoliv částkou. I drobná pomoc může pomoci dostat ty správné informace k lidem, kteří je potřebují.
Transparentní účet si můžete prohlédnout zde.

Číslo účtu pro převod příspěvku z účtu na účet
Číslo účtu: 2001786374/2010

Příspěvek přes PayPal:

Expertní podpora

Naše texty píší odborníci z různých oblastí. Rádi rozšíříme naše řady o všechny, kteří chtějí bádat v zájmu informovanosti veřejnosti. Každý text prochází oponenturou a podílí se na něm hned několik expertů z různých oblastí. V případě zájmu o spolupráci nám napište info@okoronaviru.cz.

Staňte se našimi ambasadory

Klíčovou roli v šíření našich textů mezi čtenáře hrají sociální sítě. Pokud vás naše články zaujaly, staňte se také našimi „social“ ambasadory. Budeme rádi za každé sdílení, komentování či jen doporučení na svých stránkách. Určitě se nebojte nás označit a použít #verimvedcum.