Nošení obličejových masek v novém pravidelném

Rate this post

Nošení obličejových masek v novém pravidelnémVzhledem k rostoucímu průlomu nového koronaviru v celé zemi doporučila světová společnost pro zdraví a wellness použití ochranné masky vyrobené z textilu s nejméně 2 vrstvami látky, tj. Masky, které jsou uznávány jako základní individuální ochranné prostředky (OOP), zejména pro zdravotníky a wellness profesionály, získaly v našem životě základní význam a pochopení toho, které materiály jsou jedním z nejkvalifikovanějších a doporučených pro jejich výrobu, je to, co vám chceme přinést, v této neuvěřitelně speciální publikaci. V tomto ohledu se musíme zaměřit na prostředky, kterými zacházíme se svým zdravím. Uznání a také každodenní poptávka po obraně nás tlačí, abychom věděli, které materiály nás využívají nejvíce pohodlí a také bezpečnost při výrobě masky v domě, a hlavně, které jsou nejúčinnějšími alternativami ke snížení hrozby kontaminace infekcí, podle návrhů. Globe Health And Wellness Company (WHO). Hlavní, jako je vaše domácí maska, je to, že musí čelit nejméně dvěma vrstvám látky a že její použití je specificky individuální. Měl by neustále těsně přiléhat k obličeji a zcela zakrývat součásti úst a nosu. Po 2 hodinách používání je nutné přejít na uklizenou, to znamená, že byste měli mít neustále více než jednu masku po celý den, pro případ, že byste skutečně museli opustit svůj dům.

Jak šit lékařskou masku s vlastními rukama?

Jak šit lékařskou masku s vlastními rukamaV období nachlazení a také infekcí může klinická maska fungovat jako další pomoc při ochraně před nemocemi. Přesto, pokud jsou masky v krátké nabídce, stejně jako nemohou být umístěny v lékárnách, můžete si vyrobit obličejovou masku s vlastními rukama. Samozřejmě, že taková maska nebude zcela stejná jako výrobní zařízení, ale bude stále poskytovat určitou ochranu. Kromě toho lze masku materiálu vyčistit a také znovu použít.

Jednoduše v situaci, níže jsou hlavní návrhy lékařů týkající se používání masek a také návyků obecně během šíření virových infekcí: mimochodem, maska šitá z textilu s vlastními rukama může pomoci během sezónních alergií. Pro ty, kteří nemají rádi kvetoucí rostliny, lékaři doporučují používat takovou masku, když jdete ven. Může omezit vstup dráždivé látky přímo do těla během dýchání. Tak, jak udělat obličejovou masku s vlastními rukama. Mezi nejzákladnější alternativy pro obličejovou masku, kterou můžete šit vlastními rukama. Maska spočívá pohodlně díky zavedeným záhybům nahoru. Rozměry jsou vyrobeny pro obyčejné dospělé, v případě potřeby je upravte.

Určitě budete potřebovat: akce 1. Oříznuté detaily: 1 téměř všechny 20 × 36 centimetrů, 2 proužky 4,5 × 10 cm. Dále nakrájejte 2 kusy elastického copu po 16-17 centimetrech. Akce 2. Složte hlavní část na padesát procent s obličejem, který se zabývá dovnitř. Steh na straně o velikosti 20 centimetrů, přičemž okraj 0,7 centimetru. Transformujte položku, opravte okraje i železo. Krok 3. Nyní položte záhyby. Umístěte položku tak, aby surové hrany byly po stranách a spoj šel dolů. Akce 3,8 cm od spodní čáry, označte ji a přitáhněte vodorovnou čáru. Postup 2,5 cm nahoru od této linie a přilákat druhý řádek. Nakreslené čáry se musí shodovat, hloubka záhybu bude mít co do činění s 1,7 centimetrem. Chraňte vrstvu po stranách kolíky. Chcete-li umístit druhý záhyb, postupujte 1,7 cm od přední čáry (navíc linie ohybu) a také nakreslete čáru. Poté určete 2,5 cm od této linie a přitáhněte ještě jednu. Na tyto řádky umístěte druhou vrstvu tak, aby se řádky synchronizovaly. Stejným způsobem vložte třetí záhyb. Umístěte čáry a uspořádejte záhyby. Připojte gumičku k okrajům masky. Konce copu zajistěte krátkými čarami. Pásy pro dokončení jsou složeny zevnitř ven a žehleny.

Umístěte proužek na gumičku tak, aby se surové okraje shodovaly. Chraňte jej špendlíkem. Umístěte čáru a ustupte o 0,7 centimetru od strany. Na začátku a také na konci-závislost. Omotejte proužek kolem opačné strany a zajistěte kolíky. Držte to na okraji. Šijte z druhého okraje proužku. Opakujte s 2. proužkem. Být. Taková maska je mnohem lépe vyrobena z tenké bavlněné textilie nebo gázy. Tkanina je zde složena do 6 vrstev, takže by neměla být také silná, aby nezasahovala do dýchání. Tkanina by měla být před fungováním vyčištěna, vysušena a vyžehlena. Budete potřebovat: snížit 1 díl masky. Pro středně velkou masku pro dospělého-30 × 60 centimetrů, pro masku pro mladé – 20 × 40 cm( pokud je to nezbytné, upravte rozměr). Složte součást podél dlouhých stran tak, aby se vnitřek dostal ven. Hrany se musí navzájem překrývat o 1,5-2 cm. Poté část dvakrát složte, jak je znázorněno na obrázku. Na nejlepší straně nechte proužek 2,5 cm. Dvakrát zvedněte Volný pravý okraj a zajistěte jej kolíky. Postarejte se o dveře k okraji. Naopak položte čáru a vraťte se o 1,3 centimetru od vrstvy, abyste vytvořili 2. zrno. Vyzkoušejte masku a zjistěte požadovanou délku elastických pásů. Odřízněte předměty pružné, navlékněte šňůru a spojte je v uzlech.

Být. Tato maska je redukována podle rozložení a má také spoj na přední straně, takže lépe sedí na obličeji. Maska je dvouvrstvá, lze ji ušít například z bavlny nebo bavlněného flanelu. Tisk a odstranění šablony návrhu. K dispozici jsou 4 šablony (pro děti od 3 do 6 let, pro děti od 7 do 12 let, pro dospělou dámu a také pro dospělého chlapa). Vystřihněte 4 součásti, z nichž 2 jsou v zrcadlovém obrazu. Přidejte okraje 0,6-0,7 cm kdekoli. Složte díly ve dvojicích jeden na jednoho a také vytvořte středové švy masky. Výsledné části složte tváří v tvář a přišijte dlouhé strany. Otočte masku, opravte okraje a vyžehlete je. Šijte na dlouhých stranách a odtáhněte od strany 0,5 centimetru. Dvakrát zvedněte krátké strany a položte linku, vytvořte kabel a zajistěte dveře. Určete preferovanou délku elastických pásů, zmenšených kusů gumičky. Pomocí bezpečnostního kolíku navlékněte Elastický pás na šňůru a spojte konce. Být. Tato maska má vnitřní kapsu, kde je vložena přidaná karta filtru. Tato karta může být šitá z netkaného výrobku, jako jsou netkané ručníky nebo ubrousky. Můžete ušít několik z těchto karet a také je změnit. V horní části masky je dodáván kabel, kde je kabel umístěn. Nepotřebuje tak silnou šňůru, ale zároveň dobře zakřivenou a udržuje tvar. Když je maska nasazena na obličej, lze tento drát ohnout do tvaru nosu i tváří, takže maska bude extra těsně přiléhat.

Koneckonců, jaké jsou nejlepší materiály pro výrobu masky?

Koneckonců, jaké jsou nejlepší materiály pro výrobu maskyProto bylo neočekávaně, že ze dne na den byly naše tváře napůl zakryté. Používají se celosvětové návrhy že aby se zabránilo kontaminaci Covid-19, látkové masky překročily funkci ochrany nás: v některých případech také skončily potřebnými a také nezbytnými “módními zařízeními”, když opravdu potřebujeme opustit dům. Podle technických norem WHO se doporučují minimálně čtyři druhy buněk, které mají schopnost filtrovat virové částice kýcháním, kašláním a také řečí: antimikrobiální kryty a také listy, na kterých již nemáte v úmyslu odpočívat, jsou vynikajícími možnostmi při šití dvojitou vrstvou, která nabízí pohodlí i obranu. Žerzejová tkanina ze 100% bavlny nabízí až 65% ochranu oproti bitům. Za třetí, máme bavlnu, opravdu všestranný materiál, obvykle složený z 55% polyesteru a také 45% bavlny. Skvělou alternativou je jeho směs s bavlnou jako vnitřní celulární podšívkou. Pokud je opětovné použití textilie uvedené výše není praktické, je možné použít materiál z vakuového vaku (zcela nový a čistý, jistě), známý jako TNT (netkaná textilie).

Zjistěte, jak používat domácí masku

Zjistěte, jak používat domácí maskuOchranné masky proti Covid-19. Před dotykem masky si důkladně umyjte ruce mýdlem a také vodou nebo použijte dezinfekční prostředek na ruce. Maska by měla být nasazena na obličej neustále pokrývající ústa i nos. Neustále mají další masku. Maximální doba použití každého z nich je 2 hodiny. Při nošení se nedotýkejte masky a také ji nesundávejte na chat.

Využijte to vždy. Vyhněte se nošení kolem krku nebo ucha, aby nedošlo ke kontaminaci těchto složek těla. Při jeho vyjímání se vždy dotýkejte bočních gumiček. Oblast přímo v uzavřeném plastovém sáčku až do doby čištění. Sebevědomí v rezidenci. Spolehlivé a snadno vyrobitelné masky! Vědci z University of Cambridge provedli testy na široké škále domácích materiálů pro domácí masky. Informace ukazují, že nejlepší volbou pro domácí masky jsou trička, povlaky na polštáře nebo jiné bavlněné výrobky pro jejich vysokou prodyšnost a pohodlí. Tyto produkty kmenují asi 50% 0,2 mikrometrových fragmentů, které mají podobnou velikost jako koronavirus. Jsou také velmi snadno dýchat jako chirurgické masky, což je mnohem pohodlnější nosit po dobu několika hodin dne, spolu s tím, že vícenásobné použití a mnohem udržitelnější.

Leave a Comment