Koronavirus: tipy, jak investovat izolaci se svým partnerem (aniž byste skončili odděleně)

Rate this post

Koronavirus tipy, jak investovat izolaci se svým partnerem (aniž byste skončili odděleně)I když si teoreticky vyberete svého společníka, aby strávil celý svůj život společně, teoreticky tento život zahrnuje také práci, vyrazit konzumovat s dobrými přáteli a především vytvářet strategie, které ne vždy zahrnují toho jednotlivce ve stejném domě. Přesto koronavirus změnil pravidla hry a v současné době je několik párů nuceno investovat noc a den a zabezpečit své domy na týdny, možná měsíce, aniž by viděl někoho jiného. Také ve scénářích vzájemné lásky a také péče je možné vyčerpat trpělivost. “5. den karantény. Můj manžel mě informoval,” stanovme si časy, abychom spolu mluvili.”, ” zkontroluje jeden tweet, který se stal virálním.

Stejně jako text proudí na WhatsApp, který vítá nezadaní stejně jako odloučení jednotlivci, aby v určitém čase plácli na své balkony, aby “identifikovali úsilí, které lidé dělají.”Srandu od sebe, nezbytná karanténa nebo izolace vyvolávají velký tlak. V Číně, kde se města pomalu vracejí k typickému poté, co skutečně uplynul určující okamžik situace s koronaviry, se řada úřadů civilního rejstříku dostává k dokumentu různých žádostí o rozvod, čínské úřady Global Times paper hlášeny. “Páry procházejí situací dvojité nebo třícestné úzkosti v důsledku uvěznění vyplývajícího z pandemie koronavirů,” objasňuje Cecilia Martín Sánchez, psychoterapeutka specializující se na párovou léčbu a vedoucí psychologického Institutu Psicode ve Španělsku. “Být zajištěn v domě je těžší relativizovat malé věci, které se odehrávají každý den. “Batoh je naložený” a také neexistují žádné procházky ani východy k vyprázdnění zavazadel,” říká. Jednoduše řečeno, “karanténa chrání před napětím Před spuštěním. “.

Praktické pokyny psychoterapeutů k řešení uvěznění jako páru

Praktické pokyny psychoterapeutů k řešení uvěznění jako páru

Prospěch harmonie v domě ” v těchto dnech, kdy jsme všichni nervózní a znepokojení, je normální, že získáme ještě více temperamentní.” Proto objasňuje, že je důležité” být individuální s podrážděností našeho společníka a našich dětí. Pokud to mají také u nás, můžeme udržet harmonii u vás doma. 5 návrhů, jak fungovat z domova po celou dobu karantény (a také nepřestat pracovat při pokusu), hovoří o důležitosti “zaměření na zachování individuální i párové bezpečnosti každý den”: “musíte udržovat pozitivní myšlenky, protože situace určitě pomine. V tomto smyslu potvrzuje, že není nutné “pokoušet se v těchto situacích řešit staré problémy a uznat, že nejdůležitějším bodem v tomto okamžiku je zachování konzistence v každodenním spojení.” Součást této rovnováhy, říká Mexičan, je dosaženo udržováním kontaktu” se svou rodinou a sítí sociální pomoci.” Omezení tématu koronaviru. Oba psychologové zdůrazňují, že je vynikající zůstat informováni o koronaviru, ale bez posedlosti.

V tomto pocitu Díaz diskutuje o ” zůstat vzdělaný ohledně pandemie pouze ze spolehlivých zdrojů a také se neplnit podrobnostmi.”Přesně to samé volí diskuse týkající se covid-19, které někteří navrhují omezit na maximálně 1 hodinu denně. “Je třeba umět se ventilovat a cítit se nasloucháni, když vyjadřujeme své problémy, starosti nebo vztek z toho, co se týká této pandemie, nesmíme však dovolit, aby se stala monotemem ve vašem domě 24 hodin denně,” říká španělský psychoterapeut. A také radí co nejlépe využít situaci k fascinujícím diskusím. To se liší od dotazů na individuální rozvojové cíle, ke kterému zvířeti chcete být. Spravedlivý oběh pracovních míst. Zůstat v karanténě nebo izolaci znamená mít doma další úkoly (jako je vaření a také více praní) a také, pokud jde o mládež nebo závislé osoby, převzít mnohem aktivnější funkce v léčbě, pohodě a také také vzdělávání. Některé páry uznávají, že to “může pomoci distribuovat pozornost” a také snížit potenciální stres v páru. “Přesto na druhou stranu, zvláště když jsou děti, vyžadují velkou péči, která unavuje rodiče,” tvrdí mexický psychoterapeut a objasňuje, že za těchto podmínek jsou to dámy, které mají tendenci být těmi s nejlepším přetížením a rizikem pro jejich fyzické zdraví. a také mysl. Proto věří, že je důležité “distribuovat rodinné práce a také se starat o ostatní stejně.”Chrání okamžiky osobního soukromí. “Nemusíte se opravdu cítit povinni neustále komunikovat. mělo by být respektováno “osobní soukromí”, které umožňuje ” každému mít minuty o samotě a věnovat se individuálním aktivitám. K tomu je vynikající “dohodnout se na každodenní rutině jako pár i samostatně,” doporučuje.

Lidé žijící společně mají covid, měli by se od sebe navzájem izolovat?

Odloučení by mělo být soukromé, ale vědecké důkazy o tom chybí. Doporučení jsou jasná a vždy existuje chat, že izolace by měla být individuální, neexistují však žádné výzkumy založené na důkazech, které by umožnily přísné řešení této otázky. Přednostně, musíte být schopni se oddělit sami, vzhledem k tomu, že ne každý, kdo žije spolu, bude s největší pravděpodobností během infekce přesně stejný faktor, a také každý může mít různé množství infekce v jakémkoli nabízeném čase. Předpokládejme, že spolu žijí dva lidé s covid-19. Úplně první jedinec skutečně infikoval 2. a v důsledku toho má počáteční osoba ještě více viru než 2. kvůli skutečnosti, že byl infikován dříve. Izolací sebe sama bychom jistě dosáhli oddělení lidí, kteří mají vyšší virové tuny, od těch, kteří mají méně virů, konkrétně na začátku infekce, dokud u obou lidí nedojde k vynikající imunitní reakci. Jednoduše řečeno, zásadní je, že každý z infikovaných lidí nevidí zvýšení virové zátěže jednáním s jinými kontaminovanými lidmi.

Lidé žijící společně mají covid, měli by se od sebe navzájem izolovat?Navíc nemůžeme vyloučit, že každá osoba je kontaminována různými variantami. Pokud jeden společník infikoval ostatní, budou sdílet stejnou verzi. Pokud tomu tak však nebylo a také se domnívalo, že v určitých dobách mezi námi žily různé varianty SARS-CoV-2, mohlo by to být případ infekcí s různými variacemi.

Proto je také důležité, aby se infikovaní jedinci, kteří spolu žijí, izolovali od sebe navzájem. Ačkoli existuje několik hlášených případů koinfekce s různými variacemi v důsledku složitosti spojené s formální prezentací v tomto druhu výzkumné studie, jako celek koinfekce může zhoršit příznaky a symptomy, takže je lepší jim předcházet. Je stále efektivnější, že vaše tělo má možnost bojovat zpočátku s jedním virem a poté ještě s jedním, pokud existují dva ve stejnou dobu, mohou se věci zkomplikovat. Přesto existují situace, kdy odloučení není tak snadné. Je opravdu jasné, kdy infikovaní lidé mají také pozitivní malé děti.

Za těchto okolností je třeba připustit, že izolace jistě nebude mít schopnost být provedena tak důsledně jako v případě dospělých, je však třeba mít na paměti, že nebezpečí pro děti jsou snížena, a v důsledku toho by bylo jediným opatřením, které by bylo dodrženo, prodloužení doby izolace až do karanténního období poslední osoby, která zkontrolovala příznivé konce. Po období uvedeném pro posledního jedince, který testoval příznivě, je vynikající provést antigenní vyšetření, aby se ověřilo, že jsme nepřízniví, a poté pokračovat v činnosti. Je zřejmé, že neustále brát do vzhledem k tomu, že při dodržení krátké doby izolace je možné riziko znečištění i nadále, pokud jde o negativní antigenní test. V těchto případech by jistě bylo skvělé omezit sociální interakci co nejdéle a také se vyhnout, ze všeho nejvíc, volejte se zranitelnými jednotlivci. Nakonec, mějte na paměti, že odloučení musí být přísné mezi lidmi s potvrzeným diagnostickým vyšetřením covid a těmi, kteří byli infekci skutečně odhaleni, protože ten nemusí skončit infekcí, pokud nebudou nadále vystaveni infekci.

Leave a Comment